Opinie uczestników

Kurs był dla mnie, jako uczennicy pochodzącej z małej miejscowości i uczęszczającej do szkoły bez dostępu do ośrodków akademickich, niesamowitą możliwością rozwoju i zdecydowanie pomógł mi w zdobyciu upragnionego tytułu. Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w tak wartościowych i ciekawych zajęciach oraz poznałam wiele wspaniałych osób, zarówno uczestników, jak i prowadzących, z którymi, mam nadzieję, będę spotykać się od października na Państwa Uniwersytecie.

- Marysia -
Chcę bardzo podziękować, ponieważ dzisiaj były wyniki Olimpiady Biologicznej i zdobyłam tytuł finalistki!
W tym roku Olimpiada była naprawdę bardzo trudna i bez Państwa warsztatów byłoby bardzo ciężko to osiągnąć.
W przyszłym roku będę walczyć o tytuł laureata, a za rok - mam nadzieję - uda mi się dostać na kierunek lekarski na Państwa Uniwersytecie.

- Julia -
Kurs stanowi niezwykłą pomoc w przygotowaniach do Olimpiady Biologicznej. Szczególnie ważne jest skupienie się na praktycznej stronie zajęć, dzięki czemu uczestnicy kursu zdobywają umiejętności, których nie da się wynieść z książek.

- Paweł -
W imieniu syna bardzo dziękuję za ciekawy kurs i przesympatycznych prowadzących, prawdziwych pasjonatów i świetnych dydaktyków. Udało się i syn został laureatem Olimpiady, więc osiągnął swój wymarzony cel.

- Pani Anna -
Kurs przygotowawczy do etapu centralnego Olimpiady Biologicznej to wspaniała okazja, aby poznać interesujących ludzi i miasto. Pozwala on także utrwalić wiadomości potrzebne w trakcie finału.

- Patryk -
Kurs był prawdziwą skarbnicą wiedzy. Panowała miła i przyjazna atmosfera, co sprawiło, że uczestnictwo w nim było dużą przyjemnością.

- Dominika -